Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voltam kozmetikusnál? Többi lent

Voltam kozmetikusnál? Többi lent

Figyelt kérdés
Teljesen bedagadt utána a fejem es másnap is volt egy kicsi meg a homlokomon a miteszerek voltma rajtam. Szemem közt volt akkor az orrcsontomnál meg az orromon meg a szemem alatt es az államon a homlokom nagyon piros ahol kinyomta meg az orrom máshol nem ugye elfog tünni a pirosság?:( anya azt mondta ő ugyna így nézett ki csak nem volt utána bedagadva en érzékeny bőrú vagyok. Megkérdeztem a nagynénjémet es azt mondta hogy vissza fog húzódni csak mivel megynyomta azért ilyen. Ma reggel felkeltem es egy kicsit meg mindig felvolt dagadva. Nagyon félek:'( 13l
2014. júl. 17. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj de butus vagy ez mindenkinek ilyen. :) Én is 13 évesen voltam először és 5! napig néztem ki durvábban.Ez később lement 2 napra. Erre mindig be kellett áldozzam a hétvégémet.De megérte. Nyugi nincs semmi baj.
2014. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

dehogy ilyen mindenkinek, nekem már akkor sem, amikor kijövök...az a titka, hogy szakmájához értő kozmetikust kell választani


de amúgy el fog múlni

2014. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huhh:D utolsó mindenkinek más a bőre engem ha egy borostás férfi megpuszil arcon tiszta piros lesz az arcom.
2014. júl. 17. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is érzékeny a bőröm
2014. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 11 évesen voltam először kozmetikusnál. Kicsit piros volt eleinte , de mivel én bb krémet vagy korrektort szinte mindig használok ezért nem volt látható. Most már 13 éves vagyok. Ma is voltam kozmetikusnál és még piros. Ez teljesen természetes. El fog múlni nemsokára. Ha addig zavar használj bbkrémet/korrektort.
2014. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,elmúlik.
2014. júl. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!