Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek bevált ez a kefíres,...

Valakinek bevált ez a kefíres, élesztős arcpakolás?

Figyelt kérdés
még pont ezen a honlapon az egyik válaszban olvastam erről az arcpakolásról, és hogy elvileg türelmes használata után teljesen megújul a bőr és még a legmélyebb hegek is eltűnnek. kefírből, élesztőből, és kukoricadarából áll. ki is próbáltam, de elég ijesztő volt, hogy miután lemostam az arcomról a száradása után, teljesen vörös lett tőle a bőröm! nem tudom, hogy ez normális-e és hogy tényleg fog-e használni egy idő után. nektek mik a tapasztalataitok?

2014. júl. 16. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is egyszer kivörösödött a bőröm, de nekem azért mert citromlevet is tettem bele, de amint felkentem elkezdett égetni, és rögtön le is mostam. Egyébként mikor nélküle csináltam nem volt probléma vele! Én egy pici tejjel szoktam, vagy vízzel, néha mézzel. (de mézből tényleg csak pár csepp kell mert nagyon folyós lesz tőle az élesztő)

Hatásos, azt kell mondjam!! Bár először lehet, hogy néhány pattanás kijön, de utána szépen kitisztul. Heti 1-szer 2-szer használd. És rendszeresen! Szerintem kukoricadarát ne tegyél bele :O az nem kell! Nem lehet, hogy a kefirre vagy allergiás?? Próbáld meg először csak vízzel kikeverni ! Víz+élesztő és kész :)

2014. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszi!
2014. júl. 17. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!