Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor festhetem be megint?

Mikor festhetem be megint?

Figyelt kérdés
Nők válaszoljanak. Ma festettem (volna) be a világosbarna hajamat világosszőkére,de egyáltalán nem fogta be a festék,kiderült azért mert menzeszkor hiába festem,nem fogja be :-( Mikor festhetem újra hajam ha egyáltalán nem változott a színe? Meddig kell várnom? Így is hónapokat? 17/l

2014. júl. 15. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,megvárod még elmúlik és átfested.
2014. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 15. 16:28
 3/7 anonim válasza:
En is festettem mar olyankor, de ugyanugy befogta, mint maskor, pedig elotte nekem is mondtak, hogy olyankor nem fogja be. De el is feledkeztem rola, ezert befestettem. Kesobb jutott csak eszembe...de ugyanolyan jo lett, mint elotte barmikor. Nem lehet, hogy azert, mert vilagosabbra akartad festeni?? Vagy probaltad mar elotte maskor is, es akkor sikerult??
2014. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen máskor befogta,de ez most új festék. . de anyukám is így járt egyszer,akkor neki sem fogta be,meg nekem nagyon vastag a hajam :-/ a festék dobozán rajta van,hogy milyen színűre fogja be a hajat,a majdnem feketét is középszőkére,szóval nem értem. . Szerencsés vagy,hogy neked akkor is befogja :-) Most tényleg megpróbálhatom befesteni? Vagy várjak még. .
2014. júl. 17. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:
mutass fényképet!
2014. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
miről? a festékről? hajamról?
2014. júl. 19. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:
hajról hogy hogy néz ki.
2014. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!