Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen ráncos a szemem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és amikor nevetek akkor ráncos a szemem,pedig eddig nem nagyon volt.

Valamint ha BB krémet használok akkor kicsit kenek a szemem alá, hogy halványítson a sötét részeken és amikor rákenem picit begyűlik pedig nem kenek rá sokat aztán már nevetés nélkül is ott a ránc.

Főleg a szarkalábak ellen küzdenék,sajnos olyan genetikájú a szemem, hogy hamarabb látszik rajta a ránc.

Nem éppen cicás a szemem.Tehát nem vízszintesebb,én inkább kerekebbnek/függőlegesnek mondanám és ezért jobban is látszik a bőr ahogyan összehúzódik.


Használhatok szemkörnyékápolót?

Iszok eleget és rendesen.

Mit tehetnék még ez ellen?



2014. júl. 14. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
:) Aludj eleget, ne éjszakázz, ne dohányozz. Egyelőre ennyit. Szemkörnyékápolót is használhatsz, de ránctalanítót nem kell még.
2014. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elvileg eleget alszom, bár eléggé sötét a szemem alatt.

(9-10 órát kb)

viszont nem fekszek le időben mivel már kicsit nehéz visszaszokni a rendes időhöz de igyekszem:)

Amikor hamar lefekszem akkor nem tudok elaludni és csak forgolódok,aztán reggel korán felkelek magamtól...lehet ez a baj.

Nem éjszakázom soha (bulik meg ilyenek).

Életemben egy szál cigit sem szívtam el.

Szemkörnyékápolót néha használok, attól picit jobb:)


Köszönöm a választ!

2014. júl. 15. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!