Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám fehérebbé tenni...

Mivel tudnám fehérebbé tenni az arcomat?

Figyelt kérdés
(alapozo,smink árnyalatokra vagyok kiváncsi ja és magyar vagyok nem ám valaki azthiszi h roma:D)
2008. aug. 3. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Japánban nagy divat a hófehér bőr, ők egyrészt kerülik a napozást, sétálni pedig napernyővel mennek, másrészt ősi recept szerint félbevágott citrommal sikálják az arcukat bizonyos időközönként. Ez segít, hogy az alap bőrszíned ne barnuljon. Ha azt magát sötétnek találod, próbálkozhatsz a bőröd színénél egy árnyalattal világosabb alapozóval és púderrel, de ettől nagyon maszkszerűvé válik az arc, ha nem vagy nagyon ügyes sminkes.

Ha drasztikusabb változtatást szeretnél, vegyél pár tubus fehér temperát, és fesd magad pandára. A black metálosok nagyra értékelik! :) - Ez vicc volt. :P

2008. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van fehér púder, alapozó, de nem kell vastagon kenni mert akkor elég természetellenes.
2008. aug. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Énis fehérítem az arcomat :), mert nem szeretem ha barna. sztem az egyetlen jó megoldás egy nagyon halvány színű alapozó, énis azt használom és tényleg sokkal fehérebb lesz tőle az arcom, de nem szabad túl vastagon felvinni. Nyáron pedig bekenem egy speckó nap allergia elleni krémmel amitől nem tud lebarnulni.
2008. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
TE mien alapozót használsz?
2008. aug. 6. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Maybelline New york dream matte mousse (010 iVORY) Ez a teljes neve. próbáld ki! :)
2008. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kipróbálom köszii:)
2008. aug. 7. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!