Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha így folytatom, kihullhat a...

Ha így folytatom, kihullhat a hajam?

Figyelt kérdés

Dús, vastagszálú, göndör hajam van, ilyesmi:

[link]


Annyi vele a gond, hogy mivel csak frissen mosva szép, inkább be szoktam szárítani körkefével és hajszárítóval, és akkor ha nem is teljesen egyenes, de kényelmes állagú, nem száll, szépen áll. Ez a beszárítás kb. 30-50 perc hajhossztól függően, és kb. ötnaponta mosok hajat.

Szoktam látni idősebb nőket, akiknek ritkás, szalmaszerű hajuk van, nekik mitől alakult így a hajuk? Nem szeretnék én is arra jutni.

Nagy ritkán hagyom csak göndören, olyankor szép, de aztán van egy nap, hogy durván néz ki, és visszaállok a körkefére. 4-5 éve csinálom ezt, mellig érő hajam van, inkább magamnak vágom le a töredezett részeket, mert tudom, hogy a fodrásznál a 2 cm = 15 cm.

Ja és most elkezdtem festeni is kíváncsiságból, most már aktuális az újrafestés, ez lesz a negyedik alkalom, ki szeretném próbálni a vöröset, mert nem bírok magammal.

Szóval szerintetek sokat kínzom a hajam? Megszívhatom még ezek miatt? Használok rá balzsamot, drága olajat, hajmosás napján órákig van kókuszzsír a hajamon, de a fejbőrömet ugye nem kenhetem be, pedig azt is sok hő éri, miközben a hajszárítóval szenvedek.

Köszi a választ.

L22


2014. júl. 12. 14:37
 1/2 anonim válasza:

Szerintem egyátalán nem lesz semmi baja a hajadnak

én fodrásztól ugyanezt kérdeztem szerinte nagyon károsak az ilyenek mint a hajfestés de én is festem és anyukám is és mi még hajvasalót is használunk és én gyakrabban is mosom-szárítom a hajam

ugyanolyan dús mint régen, nem lett semmi baja

remélem valamit ezzel segítettem :D

2014. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnyugtató azért. :)
2014. júl. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!