Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha tegnap festettem be a...

Ha tegnap festettem be a hajam akkor ma még semmiképp sem szabad?

Figyelt kérdés

Tegnap festettem be a sötétszőke hajam kicsit világosabbra, de nem fogta meg rendesen, inkább olyan vöröses színű lett. Ma lenne egy programom és nem szívesen mutatkoznék ilyen hajjal, de ha muszáj akkor igen.

Szóval ha ma befesteném mégegyszer az tönkretenné?


2014. júl. 11. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem muszáj, akkor ne fesd megint.

Fogd össze, fond be.

2014. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én amikor feketéből akartam világosabbat, akkor egyik pénteken 12-es oxival kiszőkítettem és befestettem sötétszőkére. ez foltos lett, és vettem egy vörösesbarna festéket és másnap azzal festettem be(szerencsére jó lett). amúgy nekem rövid hajam volt akkor azért is vállaltam ezt be.


szerintem nyugodtam befestheted ma is, csak olyan festékkel, ami hamvas és attól nem lesz vörös.


festés után meg fordíts kiemelt figyelmet az ápolásra.

2014. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másodjára ugyanúgy el lehet rontani ha nem értesz hozzá. Inkább menj fodrászhoz.
2014. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!