Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomat elkapartam és a...

Az arcomat elkapartam és a semmiből csináltam barna foltokat. A homlokomon van a legtöbb. Lehet az arcom újra a régi?

Figyelt kérdés
Nekem már egy ideje ott van, mert mindig piszkálom. Hallottam, hogy létezik olyan, hogy lézerrel eltudják tüntetni. Milyen árba van? Hol csinálják? Egyáltalán milyen hamar lesz utána szép? Gondolom a lézer után először piros lesz. Nekem nagyon fontos lenne, hogy az arcom a régi legyen. Nincs időm megvárni még valami gyógyszer eltünteti... Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 2. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgytudom, a bőrgyógyász el tudja tüntetni, ott kéne érdeklődni, bár az én hátamról, egy ilyen rendszerváltás elötti kék lámpa tüntette el...
2008. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!