Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosítsam vagy sötétítsem...

Világosítsam vagy sötétítsem a hajam?

Figyelt kérdés

A jelenlegi hajszínem sötétbarna. Nem igazán szeretem, mert fakó és olyan ,,seszínű". Szeretném, hogyha kicsit fényesebb és szebb színe lenne. Nem szeretnék tartós hajfestéket, csak színezőt. Ha tudnátok egy árnyalatot ajánlani, azt is megköszönném.:)

Kerek arcom van, sötétbarna szemem és már-már fekete szemöldököm.



2014. júl. 4. 16:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A bőröm világos.
2014. júl. 4. 16:09
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp világosabb színt válassz. Így látatlanban nem tudok színt ajánlani, de a lényeg az, hogy amikor majd színt választasz, véletlenül se sötétbarnát válassz, és ne is olyat, amin a dobozon középbarna színű a modell haja. Ezek ugyanis feketék vagy sötétbarnák lesznek. Ne félj a sötétszőkétől, karamelltől, fahéjtól.
2014. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2014. júl. 4. 17:03
 4/17 anonim ***** válasza:
A sötétbarnát csak a fekete, sötétvörös és sötétlila hajszínező fogja be. A világos színekhez szőkíteni kell a hajadat. A szőkítés pedig nem jön ki..
2014. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha csak színezni akarsz, akkor azzal nem lehet világosítani.
2014. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen színű most a hajam, a nap miatt kicsit csalóka lehet a színe.

Nem feltétlenül szeretném árnyalatokkal világosítani, csak valami szép színt szeretnék neki adni.

2014. júl. 4. 17:33
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem szőkítettem ki a hajamat, mégis tök vörös lettem három festés után, és nem sötétvörös. Jópár árnyalatot világosítottam a hajamon úgy, hogy nem szívattam le előtte. Sima ammóniamentes festéket használtam.
2014. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
AMúgy nekem is ilyen színű az eredetim.
2014. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Milyen márkájú festéket használtál?

Én a L'oreal Casting Creme Gloss tartós haszínezőt nézegetem.

2014. júl. 4. 18:13
 10/17 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó. :)

Én azzal festettem be először 3 hónapja a hajamat (Sötét karamellel) és nagyon szép barna lett, természetes fényben vöröses. Frissen festve kicsit fura volt, de első mosás után már tökély volt, és egyenletesen kopik, egyre szebb lesz a színe. :) Minél többször fested be, annál közelebb kerülsz a dobozon lévő modell hajszínéhez.

2014. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!