Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyesmi hajat szeretnék!...

Ilyesmi hajat szeretnék! Szerintetek milyen fejformához áll jól, vagy arctípushoz? Egyáltalán jól néz ki?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 4. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen hajat szeretnék pont,csak nekem nem lenne hullámos,hanem egyenes. Még nem tudom eldönteni,hogy megcsináltassam vagy ne.
2010. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan egyszerű, unalmas frizura... én el nem tudnám képzelni magamon, meg kínszenvedés minden nap besütögetni is, szerintem idősebbeknek való inkább.
2010. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ez a haj, de én a fru-fru résznél kissé vadabbaul vágnám le úgy értem így olyan, mintha most vágták volna el tök egyenes vonalban a tincseket. Én ferdén vágnám vagy nem tudom, de szerintem ez ütközik a haj egyéb részeivel stílusát tekintve.

Amúgy szerintem jó és szép, biztos nem állna rosszul.

Ha mégse tetszik mindig tudsz rajta javítani vagy kivasalod vagy hajcsattal beletűzöl stb, annyira nagy gond nem lehet, mindenre van megoldás.

De szerintem jól állna.

2010. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!