Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » WhiteHair fodrászatról mi a...

WhiteHair fodrászatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én régóta szemezgetek ezzel a szalonnal, tisztában vagyok az árakkal is de úgy gondolom rájuk rábíznám magam szívesen. Most szőke hajam van eredetileg sötétbarna. Visszaszeretnék barnulni de ilyen világos barna árnyalatra. Ezt én otthon nem kísérletezném ki ezért is gondoltam a whitehair-re. Meg nyilván akkor egy egészségügyi hajvágás is jól jönne a hajamnak. Esetleg személyes tapasztalata van valakinek a szalonnal kapcsolatban?
2014. jún. 25. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem ismerősöm volt ott és ombre hajat csináltatott elég gáz lett meg bunkók is voltak vele és kur.va sokat kérnek el érte!Én a cri-style szalonba megyek majd hajhosszabbításra nagyon kedvesek és az ár is jobb na meg sok hírességnek is ők csinálják a hajukat.
2014. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Érdemes elolvasni a negatív kritikákat is.

2014. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem brasil cacau-t csináltak, imádtam

Ombre-t nem vállalnám be náluk, vágást + festést talán, de arra megvan a saját fodrászom aki csodás és olcsóbb.

Ha úgy döntesz mész, kérd, hogy Dzseni csinálja a hajad! Imádni való kis csaj:)

2014. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!