Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőként, akinek szőrösödött a...

Nőként, akinek szőrösödött a hasa, hogy szüntette meg a túlzott szőrösödést?

Figyelt kérdés
Vérvizsgálat kimutatja,hogy ha vmi hormonális dolog miatt van?

2014. jún. 24. 12:42
 1/4 anonim válasza:
Mindn nőnek van valamennyi szőr a hasán. Valakinek pici szőke emiatt nem látszik valakinek pedig sötét ès hosszú. Akinek olyan az általában gyantáztatja. Ha hormonbaj van az kimutatható.
2014. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csipeszelni szoktam,de lehet gyantázni is.
2014. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Borotva vagy gyanta. Vagy ha nagyon szőrösödsz akkor érdemes lehet elmenni endokrinológushoz. Én voltam egy éve de igazából nem sok értelme volt. Levettek egy csomó vért, és rengeteg hormont megvizsgáltak de végül nem találtak semmi rendellenességet. Nem lehet, hogy egyszerűen ilyen a genetikád és azért vagy kicsit szörősebb mint az átlag?
2014. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó,de nekem tleg elég durva...

az epillálás sem ritkítja..

2014. júl. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!