Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek van valami jó...

Valakinek van valami jó hajnővesztő házi tippje?

Figyelt kérdés

Készítést pontosan, hatóság, vélemény.

Előre is köszönöm válaszotokat!


2014. jún. 22. 14:46
 1/7 anonim válasza:
32%
Ricinus olaj. Patikában lehet kapni üvegben. Bemasszírozod a fejbőrbe, hajat tövére. Pár órát hagyod, törölközőbe csavarva a fejed. Vagy még jobb ha egész éjszakára, bár akkor van rá esély,hogy olajos lesz az ágynemű(ki lehet mosni belőle). Majd hajmosás. Nagyon jól növeszti, jönnek az új kis babahajaim:))))
2014. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hajn%F5veszt%E9s&kategoria=6&sbmt=Keress%21


Nehéz lett volna?

2014. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Néztem még ilyn oldalakat, csak gondoltam, hogy esetleg tudtok más öteleteket is :)


Ha valakinek van még tippje szívesen várom válaszotokat.

Eddigi válaszoloknak válaszát, köszönöm. :)

2014. jún. 22. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Ricinus olajtól kihullik rengeteg hajszál, ezért nőnek utána a babahajak... nem azért mert jó bármire is.

Olajakat csak hajhosszra, hajvégekre szabad kenni. És 1 óránál tovább felesleges fent hagyni. Legjobb hajápoló a finomítatlan kókuszolaj.

Hajnövesztő szer nem létezik, olajokkal ápold a végét hogy ne törjön. Ne vasald meg hasonlók. Így hamar megnő majd.

2014. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor a ricinusolaj csak a hajvégeket apolja??
2014. jún. 22. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Én használtam ricit, nem vettem észre, hogy jobban hullott volna a hajam, de több babahajam lett így is. Szerintem egyéntől is függ, hogy hullik-e tőle, illetve .gondolom legalábbis- ha valaki órákig, esetleg éjszakán át hagyja pállni a fején, attól kezd hullani, mert a fejbőr nem kap levegőt. Fél óra, maximum egy óra untig elég.

A rendszeres fejbőrmasszás is jó, serkenti a fejbőr vérkeringését.

De a legfontosabb a belső táplálás: rengeteg víz, gyümölcs, zöldség, szóval egészséges táplálkozás.

2014. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 22. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!