Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajamat elég sűrűn szoktam...

A hajamat elég sűrűn szoktam vasalni, de sajnos alig telik el 15 perc újra összeugrik. Mit csináljak, hogy egyenes maradjon?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vasalód van? Nem fogsz össze túl vastag tincset? Alacsony hőfok? Nem kerámiatalp?
2008. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon göndör hajad van,akkor érdemes beszerezni egy márkás hajsimitot!ha pedig csak hullámos,akkor hajsimitás után ne tegyél rá semmit,ilyen pl.hajlakk,zselé stb..!mondjuk én elötte sem szoktam semmit!én használok balzsamot is,direkt ilyen hajra!ja és ha párás a levegö,amikor megyek vhová összekötöm a hajamat még az uton!igy tartosabb!hullámos hajam van,már évek ota simitom,de azért még nekem is össze göndörödik!ilyen ez a hajsimitás!de hallotam már tartos hajegyenesitésröl is!
2008. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én fodrász tanuló vok és a legob módszer a pakolásos hajegyenesítés ami hónapokig tart.csak fodrászüzleben lehet megcsináltatni.
2008. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Babyliss hajvasalóm van,kerámialapos és a hajamat 180 fokon szoktam vasalni
2008. júl. 31. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!