Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre haj? Milyen színű lesz?

Ombre haj? Milyen színű lesz?

Figyelt kérdés
Szóval úgy kb. fél éve ki szőkítettem a hajamat (eredetileg barna volt) de mivel sose kaptam olyan eredményt amilyet szerettem volna vissza akartam festetni az eredetire, de most hogy sokat süt a nap kezdi ilyen vöröses barnásra ki szívni. Arra gondoltam, hogy most már van kb 5centis lenövésem és hogy hamvasító hajsamponnal kezelném aztán meg szőke ombréra csinálnám, de nem tudom, hogy be fogná e a végét szőkére, vagy ilyen narancs sárgás színt kapnék e?

2014. jún. 17. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha inkább nem sajnálod a pénzt és fodrászhoz mész, még mielőtt ki nem hullik a hajat!
2014. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is úgy gondoltam... soha nem csinálnám meg magamnak.
2014. jún. 17. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!