Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus kitalálja?

Kozmetikus kitalálja?

Figyelt kérdés

Most akarok menni kozmetikushoz először.Az arcom végett mert kicsit heges,a pattanásaim végett.Persze most is azért kijönnek rajtam acnék.


Arra lennék kíváncsi hogy ti mit mondtok a kozmetikusotoknak hogy mit csináljon a bőrötökkel? ( hasonló helyzetben)


Én azt szeretném hogyha halványulnának, de azt se bánnám ha teljesen eltűnnének.Szerintetek ez lehetséges, hogy egy kozmetikus simává hegek nélkülivé varázsolja a bőrömet?

Plusz még az orrom,orrom környékét a pici porszemcséket el kéne tüntetni.


Nagyon drága egy kozmetikus, milyen sűrűn kell járni?



Kicsit félek is elmenni :(


Előre is köszönöm!



2014. jún. 14. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én telefonon egyeztettem, és ott mondtam is, hogy pattanásokat szeretnék kezeltetni. Most mondanám, hogy ne félj, de én is féltem, és ráadásul volt is miért, mert van pár fájdalmas művelet, illetve kellemetlen. Mikor nyomkodja az arcod, az nem lesz túl jó. Meg a gőzölés sem, leginkább a szememet irritálta.

Nem halványítja. Teljesen eltünteti. Viszont egy pár napig még vörös foltok lesznek a helyükön, utána tűnnek el, tehát ha alkalomra szeretnéd mondjuk, akkor érdemes pár nappal azelőtt elmenni.

2014. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Porszemcse... azért ezt ne hangoztasd

Keress rá: mitesszer

2014. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Változó milyen sűrűn kell járni, én évi 3x szoktam.

Azt mond neki, hogy arctisztításra szeretnék menni.

Szerintem próbálj ki minél több kozmetikust, nekem volt olyan aki pl nem tudta kitisztítani az arcomat rendesen. Na meg van akinél jobban fáj a nyomkodás.

De ne félj tőle, maximum kérj egy arcmasszázst mellé, legalább az vígasztaljon. :)


Szerintem drága. Van ahova 5 ezerért jártam és a masszázs benne sem volt. Most olyan helyre járok, ahol 3 ezer. Ez szerintem elég olcsó.

2014. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A pattanásokat, mitesszereket teljesen eltünteti az ún. nagykezelés, mármint én ahol voltam, mindenhol így hívták. A nyomkodás néha nem annyira kellemes, de én nagyon szeretem a nagykezelést, annyira kellemes az arcmasszázs és olyan jó illatú minden krém, amit használnak.. :-) Fájni tényleg nem fog.. Ja és tényleg kicsit piros lesz, ami lehet, hogy 2-3 napig is megmarad.
2014. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A többit már leírták. Árak nagyon eltérőek, fővárosban szerintem még az 5ezer is jó ár, kisebb városban, faluban találhatsz olcsóbban is, de attól is függ, hogy milyen termékekkel dolgozik, milyen szalonban - azért az olcsó húsnak híg a leve szabály sokszor igaz sajnos.

A mitesszereket, pattanásokat tudja kezelni, a hegeket viszont nem dogja eltüntetni, ahhoz idő kell, illetve vannak különféle kezelések, de drágák, viszonylag kevesen csinálják és nyáron nem ajánlanám, hogy belekezdj, esetleg ősszel, ha még szükséges. De rendszeres tisztítással és a megfelelő otthoni utókezeléssel azért valószínűleg orvosolható.

2014. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hegesedő, aknés bőrrel hiába mész kozmetikushoz, az mindenképpen belsőleges kezelést igényel. Én 2 éve végeztem kozmetikusként, és előtte 2 éven át néztem, ahogy hülyítik a kétségbeesett nőket a drága csodakrémekkel, meg az elektromos gépekkel. Még tanulókoromban az én bőröm is nagyon csúnya volt (hormonális gondok miatt), és a kedves oktatóm volt szíves végrehajtani rajtam egy nagykezelést. Szétnyomkodta az arcomat, áramot vezetett bele, TŰVEL nyomkodta az aknéimat (amit szigorúan TILOS!), s ezután még 1 hétig úgy néztem ki, mint akit összevertek és bakanccsal arconrúgtak negyvenszer. És nem, nem segített. Csak a gyógyszer.


A kozmetika egy dologra jó. Kikapcsolódni. Akinek sok pénze van, annak egy kis csipkebogyós pakolás, szemöldökszedés, meg masszázs remek szórakozás lehet, de csodát ne várjunk tőle. Sem az aknékat, sem a ráncokat, sem a tokát nem fogja eltüntetni semmilyen elektromos gép vagy kence. A szép bőr titka az egészséges életmód, semmi több.

2014. jún. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!