Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem barnulok már a...

Miért nem barnulok már a szoliban?

Figyelt kérdés
Eddig 5 percre voltam, de már nem látnám hogy hat, így meg akarom emelni 7 percre.. az a konkrét kérdésem, hogy melyik a jobb? Heti 2x 5 perc, vagy heti 1x 7 perc? Mert ennél többre most nincs pénzem és ennyi jön ki a megmaradt bérletemből. Emellett még hetente egyszer próbálok napozni, ha jó az idő.. mert akkor megyünk szülőkhöz ahol van udvar.

2014. jún. 11. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja a másik meg hogy amikor használok szolikrémet, úgy látom, hogy mintha még jobban kifehérednék..
2014. jún. 11. 19:01
 2/5 anonim válasza:
Szia. Milyen típusú a bőröd? Fehérebb, és könnyen leégsz, vagy sötétebb tónusú? A kétszeri alkalmat javaslom egyébként, bár az 5 perc nem sokat használ. Ha nem vagy leégős típus, akkor javaslom, hogy gyűjts hozzá még egy kicsit, és feküdj be hetente egyszer 10 percre. Ha nagyon kíváncsi vagy rá, mennyit barnultál, hagyd magadon a bugyit mikor befekszel, így látod majd az átmenetet :)
2014. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a fekvő és álló között? Én soha nem voltam még fekvőbe és állítólag az álló itt is a legerősebb, azt használom. Nem vagyok fehér bőrű és könnyen barnulok. Legközelebb csak 1 hónap múlva tudok venni bérletet, addig viszont 5x tudok csak elmenni ha 7 percre megyek és az pont hetente 1 alkalomra jön ki.
2014. jún. 12. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
mert úgy látom téged sem világosítottak fel hogy kell szolizni először a legkevesebb időre pl 3 perc aztán pár alkalom után 6 és így tovább kell emelni a perceket max 15re jártam de akkor már nagyon jó barna voltam most viszont kifakultam és így sokkal nehezebben fog újra.
2014. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha már van egy alapszíned, akkor szerintem inkább menj 1x7 percre, mert több barnulási idővel tudsz sötétebb színt elérni. Én coffee love-os szoliba járok és nagyon szeretem.
2014. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!