Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú vagy rövid haj a jobb?

Hosszú vagy rövid haj a jobb?

Figyelt kérdés
most hosszú szőke hajam van kb köldökig ér de azon gondolkozom hogy vállig érőre vágatom.nektek mi a véleményetek ?melyik néz ki jobban?
2014. jún. 9. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Semmiképp se vágasd le olyan rövidre! A hosszú hajnál nincs szebb. :) De ha mindenképp vágatni szeretnél, akkor is kb olyan mellig érőre.
2014. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kb vállig érő az ideális. A túl hosszú már nem szép az én szememben.
2014. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ez nagyon-nagyon arcfüggő. A hosszú haj unalmas. Bocs, emberek, akiknél ezzel kivertem a biztosítékot és már nyúlnak is lepontozni, de jószerivel mindenki hosszú hajjal rohangál. Már az sem dob a dolgon, ha egyenes vagy éppen hullámos. Visszatérve a kérdésre, mint mondtam, nagyon arcfüggő. Valakinek iszonyatosan jól tud állni a rövid haj, a hosszú viszont csak "ehh". Valakinek épp fordítva. De a hajt tudni kell hordani, értsd: személyiség is kell, az arcon kívül.
2014. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gyémánt alakú arcformám van ami elég ritka :) nem tudom ahhoz mi illene
2014. jún. 9. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem felétlenül az arcformától függ.

Szeretnék egy képet rólad. Lány vagyok, nem kell megijedni.

2014. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most sajnos nincs képem . de a lényeg hogy ilyen az arcformám: [link] .
2014. jún. 9. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért van egó :D "A világ legszebb arca" nesze nektek én is ilyen vagyok... Amúgy a hosszú haj jobb
2014. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D nem azért :D .nem is láttam .
2014. jún. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!