Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csinálják a táncosoknak...

Hogyan csinálják a táncosoknak azt a hosszúkás, magas kontyot?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudnál képet linkelni?

Mert nem tudom, mire gondolsz.

2014. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2014. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] Mindjárt megnézem 2. válaszoló.
2014. jún. 8. 20:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem olyanra 2. válaszoló.
2014. jún. 8. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy fodrászt :D
2014. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 The answer ***** válasza:

Annyit tudok, hogy nem szabad frissen mosottnak lennie, továbbá végy 0,5 kg extra erős hajzselét, 0,5 kg haj waxot, úgy 2 palack extra erős hajlakkot, kis csatokból 1 tucatot, nagy csatokból 2 tucatot, HAJHÁLÓT...

Olyan lesz, mint a beton és aludni is lehet benne, akkor sem esik szét. Szétszedni és kimosni egy rémálom. Mesterfodrász vagy tapasztalt versenytáncos HÖLGY tud tanácsot adni, de magadnak nem fogod tudni megcsinálni, csak segítséggel.

2014. szept. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó, nagy kézügyességem van, és amúgy is fodrásznak készülök, én magam is táncolok, ezért érdekelne, ha tudnám, hogy hogyan kell, meg tudnám csinálni magamnak. Amúgy is majdnem mindig magamnak csinálom a táncos frizuráimat, anyukám minimális segítségével. Még egyszer nagyon köszönöm a válaszokat, főleg az utolsónak. :)
2014. okt. 4. 16:00
 8/8 The answer ***** válasza:
Igazán nincs mit. Sajnos érdemben nem tudtam segíteni, de láttam párszor, mikor a partneremnek és más táncosoknak csinálták a frizuráját. :)
2014. okt. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!