Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Help! Bámulnak az utcán a...

Help! Bámulnak az utcán a ronda lábam miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly tavasz óta epilálok/gyantázok és azóta iszonyat ronda lett már a lábam, az egész tele van sötét hegekkel, a lábam meg hófehér szóval nagyon feltűnő. Már bánom hogy nem maradtam a borotvánál...

Hallottam AHA hámlasztó krémekről de nem tudom hol lehetne megrendelni?? Nem találok megfelelőt sehol. Mi mással lehetne még eltüntetni a hegeket gyorsan?


2014. jún. 8. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Valahogyan biztos el lehet, de én felkeresnék egy bőrgyógyászt. Nem is hittem volna, hogy ilyen káros lehet ez ...

Sajnos a hegekre házi praktikat nem nagyon van, kenegetheted krémekkel, de nem hiszem, hogy jobb lesz tőle.

2014. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom miről beszélsz, mert az epilátor használatától nekem is rengeteg szőrbenövésem lett, amiknek az eltávolítása ugyanolyan barna hegeket eredményezett. Nekem is nagyon csúnya volt. Kb 2 év alatt tűnt el teljesen, de a következő szezonra már sokkal halványabbak voltak. Úgyhogy nyugi, nem marad ilyen életed végéig, mert a bőröd regenerálódik. Felejtsd el az epilátort, gyantázz vagy borotválj! És kitartást kívánok!

2014. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. jún. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!