Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri elmenni kozmetikushoz?

Megéri elmenni kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Zsíros a bőröm, és a mindennapi (vagy inkább heti) ápoláson kívül nem tudom, van-e értelme elmenni egy kozmetikushoz, valami arckezelésre. Még sosem voltam, nem tudom, valóban használ-e valamit, vagy tökmind1, ha itthon úgy is tisztítom.
2014. jún. 7. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,mert ő olyan helyeken is látja ahol te más nem,fültő,áll alatti rész.Mellesleg szépen kitisztul.Masszázst is kapsz.
2014. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltam párszor, az arcom rondább lett tőle, heges maradt, szóval szerintem nem éri meg egyáltalán.
2014. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megéri elmenni. Szépen kitisztítja a bőröd de nem mindegy, hogy kihez mész. Kozmetikusok közt is van különbség valaki jól dolgozik valaki nem. Ráadásul a kozmetikus el is fogja mondani mit tegyél a bőröddel otthon, hogy szép legyen.
2014. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!