Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem találok sehol x-epil...

Nem találok sehol x-epil evolution gyantázószettet, lehet egyáltalán még kapni?

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg használja, írna róla pár szót? Előre is köszi!
2014. jún. 6. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Neten meg lehet rendelni, googlezz rá.

Ez meg kb ugyanaz csak több mindent kapsz hozzá... talán olcsóbb is az X-epilnél:

[link]

Ha minden igaz ugyanaz a gyártójuk is(?).

Nekem ilyen Alveola van, teljesen jó, kb fél óra alatt melegíti fel a patront és melegen is tartja, hintőporos patronnal használom, az jó érzékeny bőrre és erős szőrre, mert nekem az van. Az olajjal könnyű lemosni a gyantát és iszonyat sokáig kitart, igazából fél év alatt még a negyede sem fogyott el.

2014. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mediamarktban vettem még áprilisban, egyébként a babyliss gyártja, kereshetnéd úgy is.

A dobozban van egy (nem túl masszív) gyantamelegítő készülék, egy 100 milis normál bőrre való gyantapatron (egyébként is csak 100 milis jó bele), egy kevés olaj, meg 10 darab lehúzócsík.

Igaz, hogy kell neki majdnem félóra a megfelelő hőmérséklethez, de ha ez megvan, utána egész sokáig melegen tartja a patront, eleve a melegítőben kell tartani miközben felkened, szóval a kezed se gyullad ki. Igazából szerintem baromi praktikus, főleg, ha egy ilyen patron további felhasználási lehetőségeit nézzük... Arról nem is beszélve, hogy fodrászkellékesben kapsz bele fillérekért patront.

Arról viszont halvány fogalmam sincs már, hogy mennyi volt, de emlékszem, hogy először húztam a szám, aztán megnéztem rossmannban meg dm-ben, hogy mi a helyzet, és végül nem csak azért örülök, hogy ennél maradtam, mert a "gyantapiac" legjobb ár-érték arányú cucca, hanem mert nem is gagyi, de nem is egy veet, hogy a névért fizetsz többet.

Egy szónak is száz a vége, nagyon ajánlom és szerintem nem fogják megszüntetni, elektronikai áruházakban, hipermarketekben tuti lesz még.

2014. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindegyikőtöknek köszönöm a hasznos választ! :)
2014. jún. 7. 09:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Találtam az interneten az egyik oldalon, ahonnan már több mindent is rendeltem (extreme d....). Nem is tudom miért nem jutott az eszembe, hogy gyantamelegítőt innen is lehet rendelni. Remélem beválik! :) Köszönöm a segítséget!
2014. jún. 7. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!