Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót ajánlanátok...

Milyen hajvasalót ajánlanátok ami jó, megbízható és vitaminost szeretnék vagyis ami nem roncsolja annyira a hajat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Vitaminos hajvasaló.... :DDDDDD
2014. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vitaminos?:):):)Cicám,minden hőkezelés roncsolja a hajat.
2014. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss egyrészt nem vagyok a cicád másrészt ha pasiból vagy és nem értesz hozzá akkor ne is írj ide. Ez nem segítség remingtonnak van egy olyan hajvasalója amibe avokádó van és kevésbé roncsolja a hajat de hiába mondom neked ugyse fogod felfogni a kicsi agyaddal -.-
2014. jún. 5. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj de kis naiv vagy.... látom csont nélkül benyalod a reklámszövegeket, amivel el akarják adni a terméket.

A hajvaslás káros, bármilyen anyag is van a lapon. Ok elismerem van ami kicsit hajbarátabb, de még az is káros.

Ha heti 1x csinálod, az belefér, de napi szintű vasalásnál lehet rajta bármi. Unokahúgom dús haját is a hiper-szuper bevonatos vasalója alkalmazásával tette tönkre, megritkult, tartás nélküli lett a haja, ráadásul tört is neki, a hővédők és mindenféle kencék ellenére is.

2014. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kell úgy lenézni mintha egy 14 éves tini p*csa írta volna ki egyrészt ajándéknak szeretném és minnél jobbat szeretném megvásárolni neki és nem napi szinten vasalná en is cs bulikba vasalom tudom h mindegyik roncsolja a hajat nem vok hülye ezert is irtam ugy ki h ami annyira nem roncsolja de látom ez a vilag tele van rosszindulatú, lenéző emberekkel ahelyet h segítőek legyenek én cs egy márkát szerettem volna ami jó fajta mert nézegetem de kinézetről nem tudom el dönteni olyan nagy baj ez? Sose volt semmi jo ebbe a világba. Mindenki cs lenézi, magasabb rendűnek, okosabbnak tartja magát a másiknal gratulálok büszkék lehettek. PERSZE TISZTELET A KIVÉTELNEK.
2014. jún. 6. 00:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!