Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajavsalásba, és szőkített...

Hajavsalásba, és szőkített haj tapasztalatokat és tanácsokat kérnék?

Figyelt kérdés

3 kérdésem is van hozzátok. A hajam kese színű azt satíroztattam. 1kérdés: Van egy csomó hajápólom,leírom és véleményt kérnék hogy melyik variációt csináljam hajvasaló melett. Előszőr is a samponom loreal hajkisimítós,selyem protein és argán olajas,balzsam most fructis hajerősítő táplál kisimít.És van schauma hamvaíitó samponom ebből nem tudom mennyit kell használni,és mennyi ideid kell rajta hagyni.Tépett válig érő hajam van. Ez mennyire védi a hajam?

2.kérdés: Mosás utáni van egy loreal full restore újra feltőltő kifésülő pumpás,és most kaptam loreal préférence hajfesték melett egy hajpakolást ami fényesít,és a melírt jobban ki hozza ezt mondjuk nem ismerem ebbe adhatok tanácsot.És van 2 féle dove hajkrémem,fetett hajra lila doboz,vajszanű doboz ami hajfény

3.kérdés:Ezek melett hajvaló is van,de nem tudom melyik kombinációt rakjam a hajvasalóhoz,hogy ne menjen tönkre a hajam.Ja a hajsímitó remington s2002 vana az oldalán egy tekerő amit nem tudok mire való?eZ MÁR 4 KÉRDÉS BOCSI Ja és még vaxom is van de ez már sok és kiakadtok tőlem. Rakjatok már légyszi ebből nekem valamit köszke.


2009. dec. 31. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

a loreal sampon az tökéletes. a balzsam is,de SOHA nem fejetsd el használni :D és használj hővédőkrémet.

hajpakolások általában mindig jók,ha házi,ha bolti. sztem próbáld ki mindenféleképpen, sőt jó,ha mondjuk havonta egyszer egy napot csak a hajadra szánsz,hha ennyire igénybe van véve és akk rakj rá pakolást.. keress neten,házilag is nagyon jók csinálhatók :D

a többi hajápolót akkor használd,ha szükséged van rá,tehát ha úgy látod,h töredezik a hajad,akkor használj töredezés ellenit stb..

2010. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a legfontosabb a balzsam,sampon és hővédő.

a hajvasalót nem ismerem. nekem másik remmington van.

2010. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én 4 évig festettem platinaszőkére a hajam és mellette vasaltam.Nagyon szerettem de sajnos tönkrement a festéstől és a vasalástól és a mellig érő szép szőke hajamat vállig letört.(folyamatosan kicsikben) Amikor még megvolt akkor a shauma hamvasító sampont használtam ami megakadályozta a sárgásodást azt ajánlom:)Remélem neked nem megy ilyen mértékben tönkre:)
2010. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi azt használom én is, én nem festem, a saját színembe van némi mellír csík, és használok syoss hővédőt is, remélem nem megy tönkre
2010. máj. 11. 07:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!