Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Hosszú hajat szeretn...

Segítség! Hosszú hajat szeretnék, de nem nő valami gyorsan és törik is. Szőke és kicsit, ha vízhez ér akkor göndör! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Ha kicsit hosszabb vagyis a fülem alá nő azonnal törni kezd! Mit csináljak? Nagyon szeretném ha hosszú hajam lenne!! Valami jó módszer a hajfelvarráson kívül? Mindenkinek szép hosszú haja van nekem is kell!!!
2009. dec. 30. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
külön erre kifejlesztett shamponokat is lehet venni, ami erősíti a hajt, és gátolja a töredezettséget. én amikor azt akartam hogy gyorsabban nőjön a hajam, akkor öblítővel mostam ki a hajamat, igen öblítővel amit a ruhákhoz használnak.dúsítja,növeszti,illatosá, és könnyen kisímíthatóvá teszi a hajat. előbb samponnal moss, utána öblítővel és végül olyan balzsamot tegyél rá bőven, ami töredezett hajra szükséges.
2009. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah még az előző vagyok, próbáld meg nem hajszárítóval szárítani a hajad, mert a hajszárító is töredezi elég rendesen. vagy ha könnyen megfázol, akkor csak "langyos" levegővel szárísd
2009. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hajpótlás O.o
2009. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!