Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti mit csináltok hogy...

Lányok! Ti mit csináltok hogy a hajatok selymes és fényes legyen?

Figyelt kérdés

Mellig érő szőkés-barna dús hajam van,de eléggé töredezett,mert régebben vasaltam,mivel eléggé össze-vissza áll. Mostmár próbálom mellőzni.

Hetente 2-3 alkalomma mosok hajat,balzsamot is használok,nem szoktam mindig megszárítani csak a tetején,mert különben lelapul.Mégis szanaszét áll egy hajmosás után...

Ti mit haszáltok,hogy szép selymes és fényes legyen a hajatok és ne álljon szanaszét?

14/L



2014. máj. 28. 17:36
 1/4 anonim válasza:
55%

Szia ! szerintem ne mossál ilyen sűrűn hajat!

Mielőtt megmosod tegyél rá tojássárgája pakolást ,mivel hosszú a hajad ,3db is kell rá. és ne szárítsd inkább csavard be .

2014. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Én is sokat vasalom,de attól nem lesz töredezett csak max szárazkás. Arra meg van hajvégápoló. Én jól megmosom. Nagyon jól kiöblítem, turbán egy órán át aztán nagyon jól meg szárítom. Vasalás elött pedig rengeteget kefélem. És vasalás után is. Ja és haj egyenesítőt fújok rá. Ritkán táplálót. Vasárnap és szerdán mosom.
2014. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt használom, + lehet először törülközőben a hajad, de nekem csak akkor szálkás/száraz érzésű amikor nem szárítom meg rendesen.


Általában megszárítom hátul, a tövénél először, utána amikor már csak picit nedves, feltűzöm a tetejét (derékig érő hajam van) és alsó réteget szépen lassan egyenesre, majd szedek le a felső rétegből, és így 3 rétegenként szárítom, majd a tetejét hátrafelé és fejjel lefelé egy kicsit felfele fújom. Minden szárítás előtt használok a tetejére Syoss volume lift hajhabot, nem tudom, hogy használ-e, anyukámé volt, nem használta, így nekem szokásommá vált, hogy felrakjam.

15/L

2014. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. máj. 28. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!