Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan lány, aki már...

Van itt olyan lány, aki már többszöri vágás után is elégedett a fodrászával? És esetleg meg is osztaná velem a fodrásza elérhetőségét? :D 20/L

Figyelt kérdés

csak mert én egyszerűen akárhány fodrászhoz megyek egyik se tudja felfogni hogy mit szeretnék, és hogy nem 20 centit szeretnék vágatni, hanem 5-öt

és ma is voltam megint, és megint ugyanolyanra vágta le, amilyenre eddig, vagyis sokkal rövidebbre, és teljesen más formájúra, mint amilyet mondtam neki.. én nem tudom hogy nem képesek figyelni, amikor magyarázza nekik az ember, hogy mit szeretne..

szóval lenne valaki olyan kedves, és ha elégedett a hajával/ fodrászával, akkor leírja, hogy hova jár? :)

Főleg Pesten érdekelne :)


2014. máj. 27. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok magammal :D szívesen ajánlom magam de Debreceni vagyok.
2014. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 811 ***** válasza:
lány éppen nem vagyok, fodrászom nincs, fogok két bazinagy tükröt, és magamnak megcsinálom :D a hajammal viszont elégedett vagyok :D ezt feltétlenül meg akartam osztani....tőlem éhen is halhatnak a fodrászok :DDD
2014. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Újpesten lakom és az itteni egyik szalonba járok már közel 10 éve (24 vagyok). 2 nőci dolgozik ott, mindkettejükhöz be szoktam ülni és mindig elégedett vagyok. Igaz, én mindig viszek képet is arról, hogy mit szeretnék. Szerintem mindenki jobban megérti, hogy mit akarunk, ha képet mutatunk neki, nem pedig elmeséljük azt.
2014. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én meg sosem vágatom a hajam,max csak a végéből pár cm-t.Hát ki kell fogni a jó fodrászt.De szerintem úgy jobb,hogyha viszel képet,és megmutatod,hogy pontosan ilyet szeretnél.Biztos nem b.sszák el!
2014. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Youtube videók alapján magamnak vágom már évek óta, sosincs semmi gond magammal, mindig tökéletes a hajam. Fodrász erre nem képes... még kép alapján sem sajnos.
2014. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azzal is lehet gond, hogy egyszerűen képtelenség megcsinálni a hajadból, amit te szeretnél, vagy ő megcsinálná, csak te nem tudnád úgy kezelni, úgy beállítani, hogy neked is olyan legyen mosás után. Vagy vannak, akiknek hiába mondod, hogy olyan hajat szeretnél, mint Rihanna vagy Miley Cyrus legújabb frizurája, ha fogalma sincs róla miről beszélsz, mert rá kell gugliznia, hogy tudja... Elmondás alapján meg sokszor mást képzelnek el, mint amire te gondolsz, vannak, akik kicsit elméláznak, miközben beszélsz hozzájuk, vannak a kreatívkodók, akik azt csinálnak a hajadból, amit ők képzeltek el, hogy jól állna neked, vagy egyszerűen senki nem kéri azt, szerencsétlen meg ki szeretné már próbálni valakin, és vannak, akik nem tudják, hogy a 0,5cm az nem 3 cm, és folyton többet vágnak, mint amennyit kérsz... Egyszerűen úgy fel van hígulva a szakma, hogy az hihetetlen... A legrosszabb az előzőek ötvözete, na, én valahogy abból már többet is kifogtam :/ Igaz Szegeden, de már legalább 10-15 fodrásznál voltam, és ebből talán 3-4 volt, amelyik elfogadhatóan csinálta meg a hajam. Az igazit még mindig keresem, de van egy, aki szuper melírt csinál, a másik meg annyit vág, amennyit kérek, és van, aki kb. olyan formára vágja mint szeretném... Szóval váltogatni szoktam őket, meg néha lenövesztem a hajam, hogy ki lehessen hozni belőle, amit szeretnék. Az "bírtam" a legjobban, mikor magamnak nagyjából levágtam a hajamat, amilyenre szerettem volna, és mondtam, hogy csak hátul vágja rövidre, a többit meg igazítsa ki, hát a többit kiagazította, de a hátulját is csak kiigazította, és nem vágta rövidre. Aztán szárítás után közölte, hogy azt rövidre kellett volna vágni, én meg közöltem, hogy azt is kértem.. erre közölte, hogy de hát azt csak legközelebb lehet, mert 10 perc múlva jönnek hozzá.. a mosást kifizettem, de a vágást nem, ennyi. Azóta sem láttam a csajt, pedig voltam azóta abban a szalonban, csak másnál.
2014. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként vittem képet minden alkalommal, és a hajam is hosszú volt, és erős, dús, mondta is, hogy nagyon jó hajam van, de hát mégse képes megcsinálni, amit szeretnék.. és már 20 éves vagyok, és konkrétan 15 éves korom óta nem volt olyan hajam, amivel igazán jól éreztem volna magam.. szerintem azért ez elég nagy teljesítmény, hogy 5 év alatt nem találtam olyan fodrászt, aki le tud vágni egy hajat kép alapján :D
2014. máj. 28. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki írta, hogy Debrecenben tud jó fodrászt, az leírhatná, h hol és ki az, mert én pont itt szeretnék találni magamnak vkit. Előre is köszi :)
2014. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én 3 év után is elégedett vagyok az enyémmel :) Tény, hogy semmi extra fazon nincs benne derékig érő egyenes, kivéve az eleje ott fokozatosra van vágva.

Mondjuk hozzáteszem, hogy én nem is olyan vagyok aki ha 10 centi el van törve a hajából akkor kettőt akar levágatni.

bocsi, de nem Pesti :/

2014. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!