Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok, szőkítem a...

Lány vagyok, szőkítem a bajuszom. Nagyon zavar, mert sokszor "világít". :S Gyantázni nem merem, mert félek, hogy megerősödik a szőrzet. Ha kozmetikus végzi a szőkítést, akkor az kevésbé lesz "világító", vagyis természetesebb lesz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Lézeres epilálást javaslom. Ez végleges, bár drága és többször kell ismételni. Viszont megéri rááldozni a pénzt és az időt, mert a kezelések után soha nem nő vissza szőrszál :-)
2009. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan gyantáztasd le!

nekem több mint egy éve gyantázva van és nem erősödik, hanem inkább ritkul.

Elég sok kozmetikusnál jártam, akik azt mondták,hogy ha gyantázva van, akkor tényleg kevesebb lesz egy idő múlva.

És egyáltalán nem fáj, max csak az 1-2 gyantázás :)

2009. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kozmetikustól is ugyanúgy világítani fog. gynatázd le, nemlesz erősebb.
2009. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyantától ritkulni fog, de csipesszel is szedheted. Szőkítéstől mindenképp "világítani" fog.
2009. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan lessz sajnos !! De gyantazastol nem erosodik !! Sot ellentete ritkul nagyon tole !!!
2009. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat :)

A lézeres módszeren már gondolkoztam, de az tényleg nagyon drága, szóval arról egy időre le is mondtam.

Majd akkor elmegyek kozmetikushoz, aztán majd kezd vele valamit:)

Aki még tud hozzászólni, nyugodtan írjon :)

2009. dec. 30. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Én otthon ki szoktam szedni csipesszel. Kicsit szöszölős munka, de legalább ingyen van :) Ja, és egyre kevesebb így is.
2009. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gyantaa!:)én kozmetikusom 400.- ért megcsinálja:)
2010. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Hát én egy évig jártam 3 hetente lézeres kezelésre... az összes pénzem odahordtam és nem változott a dolog... annyi, hogy a feketéből szürke lett és kész.

A szőrök megmaradtak, csak halványodtak... halvány szőrrel viszont nem tudnak mit kezdeni, mert arra nem hat a lézeres..

Úgyhogy nekem nem vált be.

2010. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!