Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász titeket is megpróbál...

A fodrász titeket is megpróbált lebeszélni egy-egy nagyobb hajvágásról?

Figyelt kérdés
Engedtetek neki, vagy maradt a saját elképzelés? Milyen hosszú volt és milyen lett? Kort nemet írjatok!

2014. máj. 23. 06:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem hajfestésről beszélt le. Szőke vagyok és sokkal sötétebbet akartam. De végül azzal győzött meg, hogy ha ráfestené, akkor nagyon csúnya lenne, sötétít rajta, de csak fokozatosan. Viszont volt olyan, hogy egyenes frufrut akartam, megpróbált lebeszélni, nem hagytam magam és végül megbántam:D 21/L
2014. máj. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak nem merte levágni. :D Derékig érő hajam volt (ahogy neki is) és közel állig vágattam. Alig mert belevágni, 80* megkérdezte, hogy "de biztos?". :D


Nem bántam meg, nagyon jól állt a rövid. :)


Előtte egyébként a korábbi fodrászom nem tudatosan, de mindig lebeszélt. Sokáig én se mertem levágatni, mindig kérdeztem hogy hogyan állna, és a válasza az volt, hogy nem úgy ahogy a képen, mert vékony hajam van. Tehát nem mondta, hogy jól állna, csak annyit, hogy nem úgy ahogy szeretném.


Végül levágattam és nagyon jól tettem.

2014. máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem a mostani fodrászom (kb. 1-2 éve járok hozzá) mindig lebeszélt róla bármilyen változatást is akartam. Ha le akartam vágatni, arról, és ha meg akartam növeszteni egy kicsit, arról is lebeszélt. Az első pár alkalommal nem tűnt fel, de most már nagyon zavar, hogy csak ezt az egy frizurát képes elkészíteni nekem.

Most ezért is keresek új fodrászt.

2014. máj. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezért is hagytam ott. Meguntam, hogy úgy kell könyörögni neki, hogy vágjon már belőle, pedig soha nem kértem annyit, hogy ne maradt volna elég hajam.

A sokadik olyan alkalom után, amikor kb. 20-at kértem, s ő mindössze 10-et vágott, ráadásul nem hajlott rá, hogy egyenesbe hozza a végét, megint lépcsőre csinálta, otthagytam. Levágtam magamnak, jól el is rontottam, de nem bántam meg, legközelebb már jó lett, jobb, mint az ő vágása.

2014. máj. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én pont a az ellenkezőjüket fogom ki. Az ilyen olló és vágás mániásokat. Hátközépig érő hajam van és mindegyik le akarja vágni, pedig semmi baja sincs, csak a végét kell egy kicsit igazítani. A saját fodraszom szabin volt, a csaj akihez mentem mindenféleképp tépettre akarta vágni, mondta, meg ne merje próbálni, mert akkor én is megnyírom őt.


Egyszer vágattam le belőle 30 cm-t, akkor próbált lebeszélni az akkori fodrászom, de csak levágta, utána jól megbántam.

2014. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt még dolgom ilyen fodrásszal. Az előző inkább rábeszélt dolgokra, amikor mondtam, hogy frufrut szeretnék, elmondta, hogy gyorsan nő meg ilyenek, és mondtam, hogy akkor is kell, levágta, nem bántam meg. A mostanival megbeszéltem, hogy növesztem a hajam, és mindig csak annyit vág le, amennyit kell, de amikor beültem, hogy oldalt nyírja fel és fesse kékre a rövid részt, azt mondta, király vagyok :D

Egyszer még 11 éves lehettem, az előző fodrászomhoz jártam még és megkérdezte, nem szeretnék-e rövid hajat. Elgondolkodtam és engedtem neki, azt se bántam meg, sokak szerint rövidhajas ember vagyok. Amikor mondtam neki, hogy a hajam alsó részét szeretném vörösre, akkor felajánlotta az ombrét (akkor még nem volt ekkora divat, csak tudott róla) de kedvesen elutasítottam :D

2014. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, mikor a derékig érő hajammal mentem hogy akkor vágja le emofiúsra... kb csak nézett hogy hülye ez a nő... :D Végül csak levágta, de nagyon nehezen vette rá magát.

28L

2014. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom inkább mindig rá akar beszélni a rövid hajvágásra. Legutóbb le akartam vágatni sima rövid fazonra és erre sokkal rövidebbre vágta, mint amilyenre kértem.
2014. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom pont hogy többet szokott vágni, mint amennyit szeretnék. De nemsokára örülhet, hátközépig érő hajról váltani akarok rövidre :D
2014. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

37 cm tűnt el a hajamból!

Fiatal fodrász volt,én is fiatal voltam,megkérdezte,hogy miért döntöttem így,és hogy biztos el! Következő percben már kezembe tartottam a lófarkam :)

Kb. nyakam közepéig érő hajam lett,hátra fele egyenesen rövidülve. :) Szerettem! :)

Rá egy évre mentem vissza hozzá,hogy most picivel hosszabb, vállig érő,tépett,lépcsős,elől rövidebb hátul hoszabb hajat szeretnék!

Erről nem próbált meg lebeszéni..

A hajamat végül utáltam,októberbe saját magamnak kiegyenesítettem,mert elegem lett a tépett,lépcsősből!


Így,2 év után rájöttem,hogy nagyon hiányzik az a 37 centi,és bőven elég lett volna 15 is! :(

2014. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!