Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítő sampon milyen hatással...

Szőkítő sampon milyen hatással van a barna hajra?

Figyelt kérdés
lenne valami változás vagy károsítaná? pár éve szőke hajam volt,a szőkítő sampon szépen karbantartotta. de lenövesztettem, az eredeti hajszínem sötétbarnás. érdekelne, hogy természetes úton lehetne e kicsit világosítani, vagy esetleg a sampon használna valamit? köszönöm !

2014. máj. 22. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert a sampon csak a szőke hajon világosít/ad arany fényt.
2014. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy egy sampon világosítson az kell hogy hidrogén peroxid legyen benne. Az is csak akkor hatásos ha sokáig a hajadon hagyod... de samponnál az nem szokás. Mellesleg a hidrogén peroxid károsítja is a hajat.

Természetesen nem lehet hajat világosítani.

2014. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Citromlé,citromsav?Valami ilyesmit olvastam itt a minap,keress rá:)
2014. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még a fodrászom adta, Silver ezüst reflex hajsampon, volt h. sokáig rajtahagytam a szőke hajamon és lilás lett. :D Köszönöm a válaszokat, utánajárok jobban! :)
2014. máj. 22. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!