Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikinivonalon szőrtüszőgyullad...

Bikinivonalon szőrtüszőgyulladás + foltok. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A bikinivonalamat körülbelül 1 éve gyantázom és epilálom felváltva, előtte borotváltam. Mióta gyantázom és epilálom, azóta begyulladnak a szőrtüszőim, ezáltal tele vagyok foltokkal. Van olyan, ami hónapok óta ott van, és nem akar halványulni. Mit csináljak velük? Lassan jön a bikiniszezon, és el szeretném tüntetni őket. Előre is köszi a segítséget

17/L



2014. máj. 21. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
keress rá itt az oldalon a problémádra és 5000 helyen megtalálod a választ! (tádám)
2014. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha begyulladtak akkor miért folytattad továbbra is? Olyankor abba kell hagyni, nem szőrteleníteni amíg helyre nem jön a bőr... aztán keresni más módszert. Például cukorpaszta, vagy hintőporos gyanta. Az epilátor a legrosszabb, azt felejtsd is el szerintem.
2014. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítőt használj,lemegy a gyulladás és előtte ha bekened nem is gyullad be.
2014. máj. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Èn ott is borotvát használtam majd a vègèn egy kis vattát bekèkdzezeztem ès leitattam.. Nagyon csipte de nem gyulladt be ès nem pirosodott meg. Nekem ez vált be
2015. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!