Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb hajvégápoló? Kinek...

Legjobb hajvégápoló? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés

én már nagyon sokat próbáltam ki, és amit nagyon szerettem az ez a kettő volt:

1)SYOSS Cellular Hair Restore 10in1 Essential Wonder puha lett tőle a hajam, és fényes (de nem zsíros), és nagyon jó az illata.. de a töredezésen nem segített olyan sokat.. :/

2)Gliss Kur Ultimate Repair Elixír Hajolaj.. ez már jobban segített a töredezésen.. próbáltam nagyon kicsit használni.. de elnehezítette a hajamat..

ezt pedig barátnőmnél próbáltam ki 1x azóta keresem.. de sajnos sehol nem találom.. Pantene Pro-V Heat Defense Gloss Spray.



2014. máj. 21. 15:25
 1/3 anonim válasza:
Én az avon-ból szoktam rendelni de mostanában inkább a Kalos-t használom aminek több fajta hajvégápoló barzsamja van és samponja is , amióta ezt használom puhább és könnyen fésülhető lett a hajam pedig eddig nagyon gubancos volt
2014. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sosem töredezett a hajam, mert havonta vág a végéből a fodrász. Szóval a kérdésedre a válasz: a legjobb hajvégápoló a fodrász.
2014. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen az olló a legjobb hajvég ápoló, valamint táplálkozz változatosan (szezonálisan) és kerüld a stresszt.
2014. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!