Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dove krémtusfürdővel hajatmosni?

Dove krémtusfürdővel hajatmosni?

Figyelt kérdés

Barátnőm mondta, hogy hétköznap ezzel mos hajat, hétvégén pedig rendes samponnal. Szerintetek heti egyszer használhatom? Kiszeretném próbálni, de ígyis vékonyszálú hajam van, szóval nem merem. Ráadásul növesztem is. Mit tegyek? Vagy erre a hajamra milyen sampont/balzsamot/természetes olajat használjak?

Van itthon baba kókuszolajas sampon és schauma keratinos sampon és balzsam (egy ideje ezt a párost használom). Illetve amla, ricinus és illatmentes kókuszolajam is van.

Ötleteket légyszi, már tök tanácstalan vagyok, hogy hogyan lehetne mell alá érő széo hosszú hajam. :')

Azelőtt fél évig vasaltam. Márciusba vágattam és azóta 3x volt kivasalva. Szárítani is szoktam néha.

Van syoss hővédőm.

Előre is köszi és tényleg normális válaszokat kérlek! :/


2014. máj. 20. 19:52
 1/3 Ramcsiii ***** válasza:

De mi célból mos ilyennel hajat?Nincs rendes hajravaló samponja vagy azzal neki jobban nő a haja?Mert ha tudfürdő én biztos nem mosnék vele hajat és Balea kókuszosat vagy Garnier Ultra doux termékeket használom,nekem is vékonyszálú,könnyen törő hajam van,én is növesztem.Nekem a Garnieres sampon az igazi :) De vannak vitaminos hajmsamponok is,föleg a B vitaminnal teli a legjobb!

Hát teszek rá pakolást,épp most mostam meg az olajoktól a hajam,ricinus és szűz kókuszolajos pakolást használok.

Énis szeretnék szép hosszú hajat,sokáig vasaltam,de mostmár csak a frufrumat szoktam,ha nagyon kell..érdekes módon az nagyon hamar növekszik :D

Én is száritom,bár nem kellene,és sürün hajat sem szabadna mosni,ha száritod és esetleg van hideg fújás rajta akkor azzal száritsd. :) Remélem segithettem..

2014. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer mostam tusival hajat (Yves Rocher), de az végszükség esete volt. (Nem volt samponom.) Meglepően szép lett a hajam, de rendszert nem csinálnék belőle. Teljesen felesleges, nem véletlenül van két külön termék.
2014. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csingilingg84 ***** válasza:
Hááát...nem is tudom, én a bőrömre nem kenem a tusfürdőt (szappant használok), nem hogy a szép hajamra...:/
2014. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!