Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok. Pattanásokra...

Lány vagyok. Pattanásokra valami tényleg jó módszert vagy gyógyszert tudnátok mondani? (Többi lent)

Figyelt kérdés

15/l vagyok már lassan 4.éve pattanásos, és rettentően zavar hogy az egész osztályomban (talán az egész suliban is) csak én vagyok ilyen arcú és a többi lány arca makulátlan. Úgy érzem lenéznek, takargatom magam, nem szeretek kimenni a folyosóra szóval rosszul érzem magam miatta. Arról meg ne is beszéljünk hogy a fiúk undorodnak az ilyen lányoktól.

Lassan már mindent kipróbáltam, nem eszek zsíros és cukros ételeket de a bőröm és a hajam is nagyon zsíros. Semmi sem használ! Valaki segítsen..


2014. máj. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

kozmetikus, bőrgyógyász enyhíthet rajta, de ha ilyen típusú a bőröd, akkor ki kell bekkelni, hogy túl legyél ezen a korszakon.

Addig használj korrektort, púdert, de otthon mindig mosd le, hogy szellőzön a bőröd.

2014. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ilyen bőrtípusod van, nagyon ez ellen nem lehet tenni kencékkel. Bőrgyógyász írhat fel gyógyszert, komolyabb szereket, szóval irány oda.

Addig meg arctisztításhoz minden este és reggel használj fekete szappant, vagy teafásat.

Ha nagyon zavar a bőröd akkor nyugodtan használj alapozót vagy BB krémet, korrektorral, púderrel. Sokat segíthet hogy szebbnek lásd magad. Nekem is ilyen volt a bőröm nagyon sokáig, tudom milyen érzés.

Amiket ajánlani tudok: Eveline 8in1 BB krém, ez a legjobban fedő bolti BB, mattít is valamennyire. Csodákat persze ne várj, kell hozzá korrektor. Abból Catrice Camouflage korrektort ajánlom, legjobb, el lehet vele jól fedni a ronda pattanásokat. Púderből én CV 2in1-t használok, ami Müllerben kapható csak, ennek is van plusz fedése és elég tartós, jól mattít.

És persze otthon mindezt mosd le.

2014. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vágj egy karika citromot és kend át vele. Vagy élesztő+tej/kefir kenhető állagúra keverd össze, és kend fel maszknak. rajta lehet egy fél órát. ezt mindennap csináld meg és elmulnak a patik :) nekem a citrom hozta nagyjából rendbe a bőröm
2014. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. máj. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!