Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jó szolárium krém?

Melyik a jó szolárium krém?

Figyelt kérdés
És miben különbözik az álló és a fekvő szoli?

2014. máj. 20. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
max a kényelemben.. én régen az állóba jártam, de olyan rosszul voltam bent, hogy 2-3 perccel hamarabb jöttem ki mindig. A barátnőm mondta , hogy próbáljam ki a fekvőt.. és ugye azt mondják, hogy az gyengébb.. hát voltam olyan helyen ahol gyengébben fogott sokkal... de volt olyan hely ahol meg erősebben mint az álló :) Én a Dr. Kelen féle Sunsolar krémet használom és abból a rózsaszínt és a barnát tudom ajánlani :) a rózsaszín arcra nagyon jó, nem lesz utána ráncos a szemem alatt.. a barna meg bronzosító és nagyon szép színem lesz tőle :)
2014. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy jó ha itthon kenem be magam és rá 1 órára megyek szoliba? Mert 3 percem van átöltözni és annyi idő alatt nem tudom magam bekenni.
2014. máj. 21. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy ha kiszólsz csak akkor kapcsolja be.
2014. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!