Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ammóniamentes és sima hajfesté...

Ammóniamentes és sima hajfesték között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Oké, hogy nincs benne ammónia, ami lehet pozitív (az egyatomos oxigén miatt főleg, ami nem túl pozitív), de tartósságában van valami különbség? Melyik roncsol jobban?

#haj #hajfesték #halápolás
2014. máj. 19. 18:11
 1/4 anonim válasza:
Én egy ideje ammóniamenteset használok. Annyit tapasztaltam, hogy ez tartósabb! Lassabban nő le :)
2014. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már csak azt használom. Tartósnak tartós meg azt szeretem benne, hogy nem annyira büdös mint a rendes, ahogy tapasztaltam az ammóniás jobban roncsol.
2014. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Lassabban nő le" XD Hát ezen röhögtem :D Mert az aztán befolyásolja a hajad növekedését h milyen festéket használsz :D

Kérdező, használj csak nyugodtam ammóniásat. Az ostoba emberek kezdték el terjeszteni h káros, azok, akik nem értenek a szakmához. Nyilván az ammóniamentes azért, nem büdös, mert nincs benne ammónia. Am meg miért lenne káros? Ammónia van a vizeletben, de még a vérben is.

2014. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudom, bocsi :D

Én is rájöttem, hogy nem volt a legszerencsésebb a megfogalmazás :D Nyilván nem nő lassabban a hajam az ammóniamentes festéktől. Valami olyasmit akartam volna írni, hogy nem fakul ki, lassabban tűnik el a színe.

2014. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!