Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a neve annak a sütővasnak...

Mi a neve annak a sütővasnak aminek két ága van és olyan hajat csinál mind vandának a barátok köztben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Tudom, tudom, hogy ez itt az internet, és nem a helyesírási világbajnokság, de talán előbb írd le a Vandát 100-szor nagy kezdőbetűvel, és csak azután kérdezz ilyen dolgokat. Sütővas, mi?
2009. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
01:33 de nyomi vagy. Kis stréber
2009. dec. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha már itt tartunk te nagy okos, aki az első választ írtad és olyan húú, de nagyon okos vagy. Akkor azt is észrevehetted volna, hogy a "mind" az "mint", legalább is annak kéne lennie. Ezzel nem a kérdés kiíróját akarom bántani, csak annyi, hogy az első se épp egy IQ zseni, szóval jobb lett volna ha inkább csendben marad...

A kérdésedre meg sajnos nem tudok válaszolni, de szerintem azt sima hajsütővassal csinálták.

2009. dec. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenre gondolsz. Tripla hajsütővas

[link]

2009. dec. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg diffúziós hajszárítóval csinálják
2009. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szernitem meg neki egyenes a haja, és a Lindára gondolt.
2009. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha Vandára gondolsz, szerintem semmivel sincs besütve a haja:

[link]


De ha a Lindával keverted össze akkor, igen ez csinál olyan hajat:

[link]

Tripla hajsütővas. --->ilyen lesz.

[link]


De akár ha egyik este több tincsbe befonod a hajad,(kb 6-7be) teszel rá előtte hajhabot, stb...lefekszel aludni, reggel kibontod és ilyen hatást fogsz elérni. Kicsit megborzolod hogy egymást jól takarják a választékok, egy kis hajlakk, gyürkészés :D és máris kész. Én is így ülök éppen most itt. Sok sikert.

20/L

2009. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, ne haragudjatok Lindara gonoltam:D
2009. dec. 29. 17:31
 9/11 A kérdező kommentje:
koszonom nagyon eszepen:)
2009. dec. 29. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
01:33 vagyok. Csak arra akartam rávilágítani, hogy a kérdező is abba a körbe tartozik, akiknek picit érdekes az értékrendjük, mert például Barátok Közt-öt néz (jó, ez szubjektív), és fontosabb a külseje, mint az, hogy egy mondatot normálisan le tudjon írni, akárhány hiba legyen is benne, én csak egyet ragadtam ki. Egyébként egyáltalán nem stréber vagyok, csak a hajam tépem, hogy milyen emberek vannak. Ja, és nyugodtan pontozzatok le, ha akartok, nem dúl fel.
2009. dec. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!