Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha természetes szőke vagyok,...

Ha természetes szőke vagyok, de világosabbra festem a hajam?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ez a kiinduló szín:

[link]


és én valami ilyesmi szeretnék:

[link]



Onnantól már én is ugyanolyan festett szőkének minősülök, mint aki pl feketéből lesz szőke, vagy még tarthatom magam természetesnek?


(Igen, az eszem már megvan hozzá mert ezt kérdezem)


2014. máj. 16. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez most valami filozófiai kérdés?
2014. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ööö... nyilván festett szőkének számítasz, és természetellenes, hiszen fested a hajad, az pedig lenő, ami meg is látszik. Nem természetes. De hogy ez mit számít azt nem tudom. Nem teljesen mindegy minek számítasz?
2014. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és ha csak leszívatnád, az milyen lenne? az végülis nem festék...de én csak kérdem, mert kíváncsi vagyok egy ebben jártas lány véleményére
2014. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te is ugyanolyan undorito festett liba lennél! Szégyejjed magadat osszevissza
2014. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ParisRose válasza:
Szerintem ne fesd be. A természetes szőke nem túl gyakori hajszín és sokkal szebb is.
2014. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!