Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elég egyedi a hajszínem,...

Ha elég egyedi a hajszínem, mihez tudok kezdeni őszülés esetén?

Figyelt kérdés

Még csak a 20-as éveim elején járok, nem épp a legaktuálisabb a kérdés, de valahol mindig foglalkoztatott kicsit. Elég egyedi a természetes hajszínem (szőke), nem találkoztam még ilyen vagy legalább hasonló festékkel.

Barnára tuti nem festeném, mert az nem illik. Sem sötétebb szőkére. Világosabbra a szemöldököm miatt nem merem. Tudom, ki lehet szőkíteni, de az megint nem illene.

Más hasonló helyzetben hogy oldotta meg?


Plusz egy kérdés:

Ilyen barna szemöldökhöz melyik a legvilágosabb szőke árnyalat ami még belefér?

[link]


2014. máj. 16. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen egyedi hajszín? Képet! Én még nem láttam olyat, mellesleg a festékek keverhetők, bármilyen szín megoldható. Ha vöröses, ha hamvas, sárgás, arany, barnás, bármi kikeverhető... habár fodrászkellékes festékek közt szerintem találnál megfelelőt keverés nélkül is. A linkelt szemöldökhöz a legvilágosabb szőke is jó lehet, ha vékonyabbra szedik.
2014. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kb annyira van kiszedve, mint a képen, picit talán vékonyabb.

Nem úgy egyedi, hogy még egy ilyen nincs, sok benne az árnyalat. Van benne egész világos hamvasszőke, vörösesszőke, napsárga, aranyszőke...

Képet majd csinálok, nincs olyanom, amin csak a hajam van közelről.

2014. máj. 16. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is annyira "egyedi", hogy én is gondban vagyok.


Első, úgy képzeld el, hogy több szín keveredik, mintha melírozva lenne, de kb. 4-5 színből és árnyalatból kellene megcsinálni, és nem ám csíkonként, ahogy általában készítik a melírt, hanem össze-vissza. Hogy is mondjam: nem lehet két ugyanolyan fényképet készíteni a hajamról, a fényviszonyoktól függően folyton más színe van. Nagyon profi fodrász kellene hozzá, hogy a világosbarna-aranyszőke-gesztenyebarna-vörös-sötétbarna-réz hajamat festékkel visszaadja.


A legrosszabb, hogy én már őszülök is. Egyelőre tépkedem. Majd ha nem bírom, akkor könnyes búcsút veszek a hajszínemtől és befestem majd a legkevésbé különbözőre.

2014. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*29N
2014. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!