Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, milyen gyakran szedite...

Lányok, milyen gyakran szeditek a szemöldökötöket?

Figyelt kérdés

Unom, hogy egyik nap kiszedem, és másnap csinálhatom megint, mert már látszanak az új szálak.

(Szőke haj, normál bőr, sötét szemöldök, nem mutat túl jól kinőve)


2014. máj. 15. 16:16
 1/7 piriiiiii ***** válasza:
Hetente néhány szál. :) Én pont örülnék egy sötétebb, erőteljesebb szemöldöknek, ami kifejezővé teszi az arcot.
2014. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre szeded ki az összes kósza szálat, akkor hozzávetőlegesen egyszerre fognak kinőni, így nem kell mindennap szedegetni. Egyébként én hetente 1-2 alkalommal.
2014. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nap ellenőrzöm sminkeléskor a szemöldöm, és ha látok egy kósza szálat, kihúzom. :)
2014. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én minden nap sminklemosáskor ellenőrzöm és ha van pár kósza szál, akkor kiszedem. De úty átlagosan hetente 1-2-szer.
2014. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden nap szoktam pár szálat kiszedni. Mondjuk én szőkítem a szemöldökömet is, szóval nem feltűnő.
2014. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hetente.Meg mikor ráérek.
2014. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sötét hajam van, borzalmasan erős szőröm és fehér bőröm, szóval minden nap kell(ene) szednem.
2014. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!