Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör (nem hullámos) hajúak,...

Göndör (nem hullámos) hajúak, akik vasalják. Sikerül tartósra és tényleg egyenesre kivasalni a hajatokat?

Figyelt kérdés
Nekem soha nem lesz tartós, akármit csinálok. Nektek milyen módszeretek van? Milyen márkájú vasalóval csináljátok és milyen balzsamot tesztek a hajatokra?
2009. dec. 28. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia !

nekem is göndör hajam van sajna :( hajmosás után(természetesen száraz hajam) vasalom és hajmosásig tart


egyszerű sampont használok : WU2

balzsamot nem használok

hajpakolást se szoktam

hővédő szart se használok

a hajvasalóm is nagyon egyszerű: selecline

nagyon aprólékosan vasald ki szinte tincsenként (igaz hogy igy nem fél óra ) és birni fogja :D

2009. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én garnier táplál és kisimít sampont, balzsamot, habot használok, erre még egy hajkisimító krém, egy kis egyenesítő spray. Kiszárítom, kivasalom, de még ez sem tart semeddig, kb. 6 óráig egyenes, utána hullámos.

Szóval néha inkább hagyom a francba, és összefogom. Bár születtem volna szögegyenes hajúnak...

2009. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

jajj azt elfelejtettem igaz hogy nem ojan márkás a hajvasalóm de attól még jó am én az auchanba vettem 2000ft-ért 2 éve és most sincs semmi baja :D am most láttam egy picivel modernebb változatát is vékonyabb meg kisebb az is 2000ft

az egyik bnőm babyliss-t kapott és nem ért szart se

2009. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Gondoltam, hogy kipróbálom majd a Gliss Kur hajegyenesítő termékeit, amit nem tudom, lehet-e már kapni. Nem szeretném tönkre tenni a hajamat a vasalással, csak néha szeretném kivasalni. Vasalnám többször is, de ha látom, hogy nem tartós és a hajamat roncsolja, nincs értelme.

2009. dec. 28. 10:05
 5/13 anonim ***** válasza:
gliss kur hajegyenesitőjit már rég lehet kapni és nem ér semmit :( szóval én vasalom és szerencsére tartós első voltam :D
2009. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Húgom is úgy vasala ki nekem, ahogy az első válaszoló írta, de pár óra múlva kezdett hullámosodni elöl és a vége. Úgy látszik, nem nekem való a vasalás. Pedig húgomnak jó vasalója van.
2009. dec. 28. 10:10
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen bajaim voltak sokáig.

aztán anyuéktól kaptam egy vasalós hajszárítót:

[link]

ez Babyliss, a hajvasalóm meg Belissima.

ezzel szoktam megszárítani ha egyenesre akarom. nekem nagyon sok hajam van és próbálom a lehető leggyorsabban szárítani, és így mindig szét áll egy kicsit. utána gyorsan végig szaladok rajta vasalóval és kész:) nekem kb 2 napig szokott egyenes maradni aztán kezd hullámosodni.

hajsampont, balzsamot, meg hajpakolást is Elseve-et használok.

2009. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

10:13-as vagyok.

é hajegyenesítőt semmilyet nem használok régen már próbáltam sokat, de csak "nyálas" lett tőle a hajam. egyáltalán nem lesz jobb.

2009. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hajegyenesítő sampon + vasalás előtt bekenem HotLiss hővédővel és így egész nap egyenes. :)
2009. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:D akkor ezek szerint még mindig az én "trükköm" a legjobb :D :P

1 vok

2009. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!