Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Egy kis segítséget...

Lányok! Egy kis segítséget kérhetek?

Figyelt kérdés

Nagyon pattis a hátam , már egy pár éve sajnos. Nem is maga a pattanások , miteszerek zavarnak hanem a barnás folt amik jó sokáig ott maradnak. Bôrgyógyásznál voltam mår nem is egynél ( semmi sem használt vagy csak nagyon kis mértékben , antibiotukum meg hát nem a legjobb.....) . Ti mit javasolnátok, mi valt be nektek?

Illetve az Akneroxid 10 rôl mit tudtok ? Használna?


2014. máj. 13. 11:49
 1/5 pityubá' válasza:
Ez ilyen s ekkora, baratkozz mrg vele
2014. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cseréld le a samponod egy olyanra, amiben nincs Panthenol! Meglepő módon sokszor az okozza.


Plusz hámlasztás (BHA) és ne napozz! Aki hegesedésre, foltosodásra hajlamos, annak a nap csak ront.

2014. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Sudocrem-et próbáld ki.
2014. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a szolizás segített. heti 1 alaklom és nagyon szép tiszta lett tőle a hátam.
2014. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az okok valoszinuleg 2 dologra vezethetnek vissza: talplalkozas es lelki okok. A pattanás csak tünet, kezelheted, de a kiváltó okokat kell megszüntetni.

Menj el egy táplálék-intolerancia vizsgálatra, ott kiderul, mit kell kihagyni az etrendedből (pl. tej, tejtermék, feher liszt, élesztő, tojás, paradicsom. Stb-ez mindenkinél mas lehet).

A háton levő pattanás lelki oka a múltadhoz valo viszonyulásod jele. Beszélgess róla vkivel, akiben bízol, engedd el a rossz érzéseket.

A barna foltok pedig idővel maguktól elmúlnak-a DM-ben van egy hatékony es nem draga, Balea cucc, pigmentfoltokra, azt ajánlom meg.

Amit írtam, mind sajat tapasztalat, es bevált. Szeresd magad, bocsáss meg mindenkinek, magadnak is, sportol es egyel egészségesen. A bőröd ujra szep lesz es pattanás-folt mentes. Privatban tudok meg segitseget adni, írj nyugodtan.

2014. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!