Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium tényleg bőrrákot...

A szolárium tényleg bőrrákot okoz? Fekvő vagy álló jobb?

Figyelt kérdés
Hányszor kell menni 1héten? Sok anyajegy kijött rajtam a szolitól. El fog "tűnni"?
2009. dec. 26. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Mindegy, hogy melyiket használod, a börráknak egyformán jó.
2009. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy rákkeltő,mint a napozás..túlzott mértékben. Nekem a naptól jött ki sok anyajegy, az még nem jelent semmit. Ha elváltozást észlelsz az anyajegyen,az gyanús(viszket,dagadt,nő a mérete, fáj,halványodik/sötétedik). Ha mértékkel szolizol/napozol,nem lesz baj. Én csak vagy 3-szor voltam szoliban életemben,nem szerettem. Maradok a napnál. De az állót szerettem, nekem a fekvőnél "koporsó" benyomásom volt.

21/L

2009. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőrrákot igen, de minimum ráncos rusnya öreg bőrt 10 év múlva. Nem kell menni sose és nincs gond. Anyajegyek meg különösen rondák, az nem fog elmúlni csak még több lesz.
2009. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha a szolizást nemviszed túlzásba nemlesz tőle semmi bajod. viszont ha anyajegyeid jöttek ki, akkor egy időre felkéne hagyni a szolizással, és figyelgetni ezeket az anyajegyeket h változnak e. ha igen akkor felkell keresni velük egy bőrgyógyászt, mert azmár veszélyes.

ha mértékletesen szolizol, nemleszel tőle bőrrákos. nemazt mondom h lehetetlen, de kicsi rá az esély.

2009. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!