Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék? Azonnali bőrgyóg...

Németh Barbara83 kérdése:

Mit tehetnék? Azonnali bőrgyógyász?

Figyelt kérdés
Tegnap kipróbáltam egy új arclemosót(Clean&Clear Advantage) és sajnos allergiás lettem rá,így ahol a szer érintkezett a bőrömmel ott iszonyúan érdes ,száraz,viszket ,és apró pattanás szerű hólyagok jelentek meg.Próbáltam rá tenni aloeverát,hátha picit. megtudja nyugtatni,meg nem vakarom szét az arcom
2014. máj. 2. 05:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ügyeleten nem foglalkoznak ilyennel sajnos... Engem kivert valami, tele voltam piros kiütésekkel, az egész testem, viszketett meg égett, annyit mondott a doki, hogy menjek haza és igyak kálciumot. Viszlát.
2014. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Bizony sajnos én is ettől tartok,hogy feleslegesen mennék el,megnézem hátha van vmi gyógyszertár a közelbe és utána érdeklődöm,nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat,ti használnátok arcradírt,hogy leszedje a száraz részeket, vagy megvárnátok ,míg lehámlik?
2014. máj. 2. 10:46
 13/18 anonim ***** válasza:
Várj még, hagy nyugodjon meg a bőröd! Majd ha eltűntek a kiütések akkor radilozod le. Ne piszkáld! Jegeld le, hátha az segít a problémán.
2014. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Isten ments még arcradír, most meg kell nyugodni a bőrödnek, majd hétfőn menj el a bőrgyógyászatra.
2014. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne higgyj olyan buta embereknek, akik azt írják, nem mennének el az ügyeletre, lehet pont ők rohannának leginkább.

Iszonyúan érdes? Ti hagynátok, hogy iszonyúan érdes maradjon anélkül, hogy látta orvos? Ezt el sem tudom hinni! Még ha a lábfejedről, karodról lenne szó, de az arcról?

2014. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Most olyan állapotban van,hogy azon a területen koncentrálódott a faggyú és zsíros tapintású,és kb mm-es hólyagok(mitesszerszerűek) vannak rajta,amikbe van folyadék,de csak vízszerű.A homlokomon,az orrom mellett 2oldalt,és az állam alatt vannak.
2014. máj. 2. 14:34
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen, nem kell sehova menni, majd elmúlik
2014. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget,úgy látszik kezd megoldódni a probléma,kaptam a gyógyszertárban egy jó kenőcsöt és kb mindössze 350ft-volt, kezd szépen helyre jönni az arcom tőle. Tanulság:Sose kísérletezz új dolgokkal és le a Clean &Claearrel!!!
2014. máj. 5. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!