Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a mattító...

Mi a véleményetek a mattító krémekről? Tudnátok ajánlani jó minőségűt?

Figyelt kérdés
sziasztok! 14 éves lány vagyok. a bőröm a zsíros kategóriába tartozik. az állam, homlokom, és az orrom a zsíros, olajos. néha pattanások is kijönnek. használok avonos faggyúszabályzó tonikot minden reggel, de nem segít, ugyanolyan zsíros a bőröm az előbb említett helyeken. a pattanásokra is avonos tonikot használok minden este. szóval milyen mattító krémeket ajánlanátok? használnak valamit? alapozó fölé kell kenni, nem? roncsolja a bőrt az alapozóhoz hasonlóan? vagy nem árt a bőrnek, mint pl a bb krém?

2014. máj. 1. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb: Ne használj semmit ami Avon. Vacak minőségű termékek, tele vegyi anyaggal.

Ne szárítsd a bőröd, mert az csak addig a pillanatig jó, utána még zsírosabb lesz.

Arctisztításhoz natúr szappant használj, bőrradírnak bármi szemcsés dolog megteszi, pl cukor. Ha tonikot használsz akkor valamilyen alkoholmenteset vegyél. Hidratáld a bőröd, bioboltban kapsz megfelelő hidratálót.

Pattanásos bőrre ne kenj olcsó, bolti kencéket. Jobb nem lesz tőle, de rosszabb lehet. Bio cuccokat vegyél. Étrendeden is változtass, ha zsírosat, fűszereset, cukros dolgokat fogyasztasz akkor az nem tesz túl jót. Igyál sok vizet.

2014. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget.
2014. máj. 1. 13:55
 3/3 orsolyamaroon ***** válasza:

nem az avon a legjobb erre problémára tény és való. Mindenféleképpen kell egy jó hidratáló krém, azok szoktak segíteni, az alkoholos tonikokat kerüld el messziről, az igazából semmilyen bőrre nem jó.

Én az Alverde men matteriendes fliudját használom, ez olyan 1000 Ft körül van a DM-ben, szerintem nagyon jó.

Hidratáló krémet mindenféleképp keress mert ez nem lesz elég- én pl a rossmannban kapható rival de loop hydro éjszakai krémjét használom, viszonylag jól hidratál és szépen lehúzta a mitesszereimet,meg a zsírosodást- ő pl 1200 Ft-ba kerül.

Ezek mind 50 ml-es készítmények, jelenleg ettől jobbat nem találtam magamnak.

Ha ezek nem tetszenek, mindenféleképp normál bőrre való arckrémet használj!

2014. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!