Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon-nagyon száraz a hajam...

Nagyon-nagyon száraz a hajam mit csináljak?

Figyelt kérdés
már mindent kiprobáltam szinte....olíva olaj...gliss kur(balzsm,sampon,hajregeneráló)... hidratáló krém....de semmi változás... vágatni meg semmi féle képpen nem szeretnék :S mit csináljak?
2008. júl. 27. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Avonos hajvégápoló olaj. Valamint a fodrászkellékesben vegyél valami pakolást, használd heti 1x, tekerd be alufóliával, mert a melegben még hatásosabb, és hagyd rajta legalább fél óráig!
2008. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kávés hajnövesztőszert kipróbáltad? Lehet hogy attól van, mert elég sokmindenkinek nagyon hullik tőle a haja meg száraz...
2008. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam az INSICHT HENNA nevű hajbalzsamot, amit ezen az oldalon egy fodrász csaj ajánlott. Fodrászkellékesnél lehet megvenni, fél liter kb 600 ft. Nekem nagyon bevált, pedig úgy voltam mint te. Millió egy dolgot végigpróbáltam az olcsótól a méregdrágáig.
2008. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem mondani, hogy azért kéthavonta kell a frissítő vágás.
2008. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2008. júl. 27. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok a fodrász csaj, akit az egyik válaszoló említett.

Látod, mondom, hogy jó az a balzsam, látod ez a lány is kipróbálta amit ajánlottam neki és bevált.

Hülyeség mindenféle szart megvenni, szerintem.

2008. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tojaspakolas.
2008. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hasznalj Okonet termeket ami 100%alekban termeszetes alapanyagokbol keszul es en garantalom hogy gyonyoru hajad lessz. Tapasztalatbol mondom.
2008. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 1. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a majonéz pakolás vált be nagyon a száraz hajamra. Csak jó vastagon majonézt kell dolgozni bele, és fél óra elteltével lemosni. Igaz, a szaga egy ideig megmarad és nem túl kellemes...
2008. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!