Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kávés hajnövesztőszer...

A kávés hajnövesztőszer tényleg hajhullást okozhat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem rettenetesen hullik tölle a hajam,és kiszáritja :S viszont tényleg kicsit gyorsitja a nővést...csak nem tom,hogy így meg-e éri :S
2008. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nekem már a derekamig ér a hajam, mindenféle gyorsítás nélkül, bár gondoltam kipróbálom, de ha ez az ára, akkor inkább nem. Nagyon sokan mondják, hogy gyönyörű hajam van, szóval ártani semmiképp nem fogok neki;)
2008. júl. 27. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ettől hullik a hajad!valami más oka lehet.mert elvileg serkenti a vérkeringést,és így több tápanyagot kap a hajad (vitaminok meg ilyesmi). az elképzelhető hogy szárítja a hajad,de hogy ettől hullana azt kétlem.a gyógyszertárban is lehet kapni kávés,pontosabban koffeines hajhullás elleni sampont.ezt használtam is,nekem bevált,és mintha gyorsabban is nőtt volna a hajam.
2008. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
en is kiprobaltam, a hajam nem hull de nem is vettem eszre, hogy gyorsabban none azota. Azelott festettem es nem latszik a kinoves nagyon, csak annyira mint altalaban.
2008. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
énis kipróbáltam a kávés pakolást, és nekem mintha gyorsabban nőne tőle a hajam, és egyáltalán nem hullik! és nem is szárította ki. Próbáld meg pontosan elválasztani a tojássárgáját a fehérjétől, mert a fehérje nagyon nagyon szárítja a hajat.
2008. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Én 2X csináltam meg ezt a pakolást, de nem vettem észre változást.Nem tudom, hogy hullhat-e tőle a hajad(szerintem ez csak akkor lehetséges, ha vmelyik hozzávalót nem bírja elviselni a bőrőd vagy allergiás vagy rá)viszont tényleg száríthatja.Koffein van benne, ami köztudott, hogy elszívja a vizet.Ezért érdemes kipróbálni,hogy eme pakolás előtt 1-2 órával bekened a hajvégeket vastagon olivaolajjal(a tövet nem kell, mert vmennyire megszünteti a szírosodást) majd egymogyorónyi sampon feléve épphogy bekened a hajad, leöblíted és felteszed a pakolást amit jó alaposan bemaszírozól.Majd szigórúan!egy óra elteltével lemosod a hajad.Nekem a hajam nagyon puha lett így!

Jha és +1 tipp.Almaecetet használjatok!1000% jobbat tesz a hajadnak, mint a sima ecet!!!

2008. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!