Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Retenetesen elkezdett hullani...

Retenetesen elkezdett hullani a hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

menjek el a körzeti orvoshoz?vagy mit csináljak?

eddig nem volt ezzel gondom...de ugy látszik ennek is eljött most az ideje :s


2008. júl. 27. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a hajnövesztős kávés módszert kipróbáltad? Mert van, akinek attól hullik nagyon a haja...
2008. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaja kiprobáltam
2008. júl. 27. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az a baj. Sztem tuti, nézd csak meg azt a kérdést, hogy "A kévás hajnövesztőszer tényleg hajhullást okozhat?".
2008. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rossz fog,vagy gyulladásban levő gó miatt is hullhat a hajad.vashiány,vitamin hiány,hízás,fogyás,dohányzás...rengeteg oka lehet.menj el a házi orvosodhoz,csináltass teljes vérképet,és ha vitamin hiányod van,akkor ajánl rá "gyógyszert".vagy ha rossz fogad van,vagy begyulladt mandulád,akkor minél előbb kezelni kell,mert magától nem fog elmúlni a hajhullás.nekem a mandulám miatt hullott ki rengeteg hajam,most negyed annyi sincs mint régen,és 19 éves vagyok...
2008. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!