Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel vagy kivel tudnám...

Mivel vagy kivel tudnám leszedni a szőrt magamról? (lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és baromira irritál a sok szőr...itthon edzek is és ugye kocka hasra gyúrok de olyan szarul néz ki úgy hogy szőrös ott is meg a mellkasom is....ti mit javasoltok? Nagyon cink ha le akarom szedetni? Meg ezeket mégis meddig kell szedni? az meg hogy néz ki hogy elől nincs szőr hátamon meg karomon igen?? xD valaki segítsen mert nem értek én ehez.

2014. ápr. 28. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyantával tudnád leszedni, de ehhez venned kell gyantapatront, lehúzócsíkokat. Felkenni, letépni, ha a bőröd nem szereti akkor csupa kiütéses leszel tőle, meg szőrbenövéses...

Megoldás még a kozmetikus, megcsinálja rendesen. De kb 3 hetente mindig gyantázni kell, mert addigra már kinő vissza.

2014. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fordulj kozmetikushoz,megcsinálja a mecerák nélkül,pl.hát.
2014. ápr. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én borotválom.
2014. ápr. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha borotváűlod nem erősödik??
2014. máj. 4. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják nem,de ha igen akkor is borotválom,mert nagyon zavar.
2014. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!