Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom így megcsinálni a...

Hogy tudom így megcsinálni a frufrumat? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


már próbáltam így,de sosem tudtam ilyenre megcsinálni:S:(

nagyon örülnék ha vki leírná nekem részletesen h h kell,de egy linknek még jobban örülnék.


2009. dec. 24. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Már vagy ezerszer fel lett téve a kérdés, több száz videóval is volt már illusztrálva, hogy hogyan kell megcsinálni. Nem igaz, hogy annyi eszed sincs, hogy rákeress...
2009. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ehhez kell egy bizonyos hossz a frufrudnak aztán kell egy jóóó nagy tupír,majd egy fél flakon hajlakk hogy megtartsa:)Ja a csatokról azért ne feledkezz meg:D
2009. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már beírtam a keresőbe de nem találtam meg ezért tettem fel még egyszer....:S de nem csak az én kérdésem lett ezerszer feltéve...
2009. dec. 24. 16:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

fogsz egy tincset, tupírozod aztán hullámcsattal rögzíted és befújod hajlakkal.

eleinte nekem sem ment, aztán belejöttem.

ja, és arra figyelj, hogy a választékod ne zavarjon bele a tincsbe amit fel akarsz csatolni, mert akkor szényílik a hajad a választéknál!

hajrá!

2009. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm második válaszoló :))
2009. dec. 24. 16:52
 6/10 A kérdező kommentje:
*második és harmadik válaszoló
2009. dec. 24. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

én láttam már olyat is hogy valaki annyi hajlakkot fújt rá hogy csattot sem tett bele.

amúgy biztos meg akarod csinálni ilyenre?

1. szerintem csúnya

2. már megy ki a divatból, legalábbis egyre kevesebb ember jár így...

2009. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
frizura szempontból nem nagyon érdekel a divat .... nekem ez tetszik...de köszi h válaszoltál.
2009. dec. 24. 18:06
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Ez Orgován Mónika.:D nemkell kisatirozni a fejét;)

2. feltupírozod.. sé hátracsatolod. Aztán h megtartsa magát..fujj rá hajlakkot..

2009. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ennyiből felismerted?:O:Dakk hiába satíroztam ki:S ...:Dna mind1 azért köszi h válaszoltál :D
2009. dec. 24. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!